God of War 2: Ragnarok вийде на ПК восени 2024 року разом із доповненням Valhalla

God of War 2: Ragnarok вийде на ПК восени 2024 року разом із доповненням Valhalla

Під час останнього State of Play компанія Sony офіційно оголосила, що God of War 2: Ragnarok вийде на PC восени цього року. Гра, яка вже успішно здобула симпатію критиків і гравців на консолях PlayStation 4 та PS5, обіцяє стати справжнім подарунком для прихильників платформи PC. Варто відзначити, що порт God of War 2: Ragnarok буде підтримувати передові технології, такі як необмежена частота кадрів, підтримка надшироких моніторів, а також DLSS 3.7, FSR 3.1 та XESS 1.3.

Гравці, які захоплені пригодами Кратоса в попередній частині, вже чекають на можливість продовжити свою подорож на PC. Вихід God of War 2: Ragnarok на цій платформі позначиться на історії серії, роблячи її більш доступною для широкого кола геймерів.

Нагадаємо, що God of War 2: Ragnarok вийшов на консолях PlayStation 4 та PS5 9 листопада 2022 року і отримав величезний успіх. Тепер фанати серії готуються до нового етапу своєї подорожі разом з Кратосом і компанією Santa Monica Studio. Крім того, з’явилися чутки про роботу над новою частиною God of War, хоча поки що невідомо, чи залишиться Кратос головним героєм у цій історії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новий трейлер Monster Hunter Wilds розкриває деталі гри та збагачує серію інноваціями Попередній запис Новий трейлер Monster Hunter Wilds розкриває деталі гри та збагачує серію інноваціями
NEXON оголосила дату виходу The First Descendant та поділилася деталями гри Наступний запис NEXON оголосила дату виходу The First Descendant та поділилася деталями гри