Valve відповіла на найпоширеніші питання розробників про Steam

Valve відповіла на найпоширеніші питання розробників про Steam

Valve, провідна компанія в галузі геймінгу та розробки платформи Steam, недавно опублікувала пост з найчастішими питаннями розробників щодо коректного використання їхньої платформи та інших актуальних тем. Основні запитання стосувалися використання Steam, участі у фестивалях та сумісності з Steam Deck.

Щодо правильного використання Steam, Valve надає рекомендації, які включають дотримання кількох ключових принципів, таких як розгляд гри як продукту та демонстрація геймплею та інтерфейсу у трейлерах та скріншотах.

У відношенні до тематичних фестивалів, Valve планує їх оптимізацію та розглядає можливість регулярного повернення до певних тем, проте точні регламенти поки не уточнені.

Щодо сумісності з Steam Deck, Valve заохочує розробників створювати ігри, які будуть зручно грати з контролером, адже близько третини найпопулярніших ігор на Steam Deck не мають повної сумісності.

Зазначимо, що Valve провела кілька сесій питань та відповідей для розробників у 2024 році, де обговорила ці та інші теми. Записи з відповідями на ці питання доступні на YouTube.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Larian Studios відкривають студію у Варшаві, готуючись до розробки нових ігор Наступний запис Larian Studios відкривають студію у Варшаві, готуючись до розробки нових ігор